Знайти область визначення функції: y=√x+3


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Танюша.

Ответ:

y =  \sqrt{x + 3}

 \sqrt{x + 3}  \\ x + 3

 \sqrt{x + 3}  \\ x + 3 \geqslant 0 \\ x \geqslant  - 3

x + 3 \\ xЄR

x \geqslant  - 3 \\ xЄR

xЄ [- 3. +  \infty  >