1) Знайдіть радіанну міру кута, який дорівнює: а) 35°; б) 110°; в) 230°


Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Али.

\displaystyle\bf\\1)\\\\35^{0} =35^{0}  \cdot\frac{\pi }{180^{0} } =\frac{\pi }{12} \\\\\\2)\\\\110^{0} =110^{0} \cdot\frac{\pi }{180^{0} } =\frac{11\pi }{18} \\\\\\3)\\\\230^{0}=230^{0}  \cdot\frac{\pi }{180^{0} } =\frac{23\pi }{18}