Завдання 10 Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) рiзниця кубів чисел 10 і 8; 2)

квадрат суми чисел 13 i-25. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Соня.

1) 10³-8³=1000-512=488

2) (13+25)²=38²=1444