Спростіть вираз і знайдіть його значення (a+8)²-(a+6)(a-6), якщо a=-3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

(a + 8 {)}^{2}  - (a + 6)(a - 6) =  {a}^{2}  + 16a + 64 - ( {a}^{2}  - 6a + 6a - 36) =  {a}^{2}  + 16a + 64 -  {a}^{2}  + 6a - 6a + 36 = 16a + 100

16 \times ( - 3.5) + 100 = 80 + 100 = 180