При якому значені а рівняння (а - 2)x = 35 має корінь, який дорівнює 5? У відповідь записати ЛИШЕ

ЧИСЛО.

Ответы на вопрос

Отвечает Казлитин Костя.

Ответ:

9

Объяснение:

(а - 2)x = 35

(а - 2)5 = 35

5а-10=35

5а=45

а=9