16 Розв'яжіть рiвняння(балів: 3) (2x - 3) (x + 7) = (x + 4) (2x - 3) + 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Наталья.

(2x-3) (x+7) = (x+4) (2x-3) +3

2x² + 14x - 3x - 21 = 2x² - 3x + 8x - 12 + 3

(закресліть всі 2x², -3x це типу скорочення)

14x - 21 = 8x - 12 + 3

14x - 8x = 21 - 12 + 3

6x = 12

x= 12 : 6

x= 2

(краще вивчити цю тему, а то надалі таких прикладів буде досить велика кількість)