Спростити вираз (у-6)²-(у-3)(у+3) і знайти його значення при у=-1,5 Допоможіть будь ласка(​


Ответы на вопрос

Отвечает Леоненко Полина.

Ответ:

(у-6)²-(у-3)(у-3)=у²-12у+36-у²-3²=-12×1,5+36-9=45