Периметр АВС дорівнює 26 см. Знайдіть його сторони, якщо АС=10 см і ВС – АВ = 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.

Відповідь:

BC дорівнює 16 см.

Пояснення:

Визначимо сторону AB. Для цього складемо рівняння:

AB + AC + BC = 26 см

BC = 26 см - AC = 26 см - 10 см = 16 см

Тепер визначимо сторону BC. Для цього складемо рівняння:

BC = AB - AC = AB - 10 см

16 см = AB - 10 см

26 см = AB

Таким чином, сторона AB дорівнює 26 см, AC дорівнює 10 см, а BC дорівнює 16 см.