(2x-5) в квадраті-(2x+5)в квадраті (це один вираз) з повним пояснення будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Дима.

Объяснение:

(2х-5)² - (2х+5)² = ((2х-5) - (2х+5))((2х-5) + (2х+5)) = (2х - 5 - 2х - 5)(2х - 5 + 2х + 5) = -10(4х) = -40х