A) a² - ab + 4b-4a = (a - b)(a - 4) доведи тотожность​


Ответы на вопрос

Отвечает Ломов Вадим.
A:a²- an +4b-4a
B:(a-b)(a-4)= a²- an +4b-4a
A=B, тому вираз a²- an +4b-4a=(a-b)(a-4) є тотожністю


пояснення: ділиш вираз на до дорівнює, і після на групи A i B, далі ці групи скорочуєш, якщо вийшло в правій стороні і в лівій однаково, то вираз є тотожним