Розв'яжіть, будь ласка, графічно рівняння x - 2 = 3/x​


Ответы на вопрос

Отвечает Sheviwama Selatyra.
Х-2=3/х

Рішення:

3-2 = 3/х, х не дорівнює 0

1 = 3/х

х= 3, х не дорівнює 0

Відповідь х = 3