Серед даних рівностей вибрати правильну OA) (2x-7)²=4x²+28x+49 B) (2x-7)2=4x2-28x+14


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Влад.

Ответ:

A) (2x-7)²=4x²+28x+49 - це правильна рівність.

У цій рівності використовується формула квадрата біному:

(a+b)² = a² + 2ab + b²

Де a = 2x і b = -7. Підставляючи ці значення, ми отримуємо:

(2x-7)² = (2x)² + 2(2x)(-7) + (-7)²

= 4x² - 28x + 49

Таким чином, (2x-7)² = 4x²+28x+49 є правильною рівністю. Рівність B) не є правильною, оскільки має помилки в коефіцієнтах.