Срочно,напишите в тетради пожалуйста!!Даю 50 баллов ! Графік функції у = kx+4 проходить через точку

А(2;5). Знайдіть зна- чення m, при якому він проходить через точку B(m;8). Чи належить графіку цієї функції точка C(-102; -47)? K= m= точка C= ​

Ответы на вопрос

Отвечает Февраль Санёк.

Ответ:

Объяснение:За умовою, графік функції проходить через точку А(2;5), тому можемо записати:

5 = k*2 + 4

Розв'язуючи це рівняння, знаходимо значення k:

k = (5 - 4)/2 = 0.5

Тепер можна записати рівняння графіка у вигляді:

y = 0.5x + 4

За умовою, графік проходить через точку B(m;8), тому можемо записати:

8 = 0.5m + 4

Розв'язуючи це рівняння відносно m, отримуємо:

m = (8 - 4)/0.5 = 8

Отже, m = 8.

Щоб перевірити, чи належить точка C(-102; -47) графіку функції, підставимо її координати у рівняння:

-47 = 0.5*(-102) + 4

-47 = -47

Отже, точка C лежить на графіку функції.

Отже, k = 0.5, m = 8, точка C(-102;-47) лежить на графіку функції.