Не виконуючи побудови графіка функції у = -3,2x+4, ви- значте, через які з даних точок проходить

цей графік: A(2; -2,4); B(-3; 5,6); С(1;-0,8); D(0,5; 1,4).​

Ответы на вопрос

Отвечает Концевой Дима.

Ответ:

y=-3,2x+4

A(2; -2,4)

-2,4=-3,2×2+4

-2,4=-2,4

Проходить

B(-3; 5,6)

5,6=-3,2×(-3)+4

5,6≠13,6

Не проходить

С(1;-0,8)

-0,8=-3,2×1+4

-0,8≠0,8

Не проходить

D(0,5; 1,4)

1,4=-3,2×0,5+4

1,4≠2,4

Не проходить

Объяснение:

Можна кращу відповідь