Розвяжіть рівняння 5-20х( в квадрате)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Влад.

Объяснение:

Розв'язок на фото. У відповіді можна написати як в мене ( х1= - 1/2 ; х2=1/2) , або (х1= -0,5 ;х2= 0,5).