1. Не будуючи графiка, знайдіть нулі функції: 1) y = -2x; 2) y = 6 - 2x;​


Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Матвей.

Відповідь:

Нулі функції - це точки, у яких графік функції перетинає вісі OX та OY.

1) y=-2x

-2x=0        y=-2*0

x=0           y=0

(0;0)

Отже, графік перетинає вісі в початку координат

2) y=6-2x

6-2x=0

-2x=-6        y=6-2*0

x=3             y=6

(3;0)           (0;6)

Пояснення:

Отвечает Троц Ника.

y = -2x;

Нуль функції знаходиться, коли y = 0, тобто x = 0 / -2 = 0.

y = 6 - 2x;

Нуль функції знаходиться, коли y = 0, тобто 6 - 2x = 0, x = 3.