Спростити вираз і знайти його значення: (5х-9)(4х-7)-(10х-3)(2х+1), якщо х=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Бажина Злата.

Объяснение:

(5х-9)(4х-7)-(10х-3)(2х+1)=20х^2-36х-35х+63-20х^2+6х-10х+3=-75х+66

х=-1

-75*(-1)+66=75+66=141