Очень срочно! У трьох кошиках лежить 80кг груш. У першому кошику 20 кг, у другому на 15 кг

більше, ніж у першому. Скільки кг груш у третьому кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Зворыгин Дмитрий.

Ответ:

25 кг

Пошаговое объяснение

  1. 20 + 15 = 35 кг - у другому кошик
  2. 20 + 35 = 55 кг - в  двух
  3. 80 - 55 = 25 кг - у третьому

НАДЕЮСЬ ПОМОГЛА