Знайдіть значення виразу (x + 3)²(x-3)² - (x-2)(х³-18х),якщо х =1


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Андрей.

Відповідь:

значення виразу при x = 1 дорівнює -15.

Пояснення:

Підставляючи x = 1 у вираз, маємо:

(x + 3)²(x - 3)² - (x - 2)(x³ - 18x) = (1 + 3)²(1 - 3)² - (1 - 2)(1³ - 18·1)

= 4²(−2) − (−1)(−17)

= 16(−2) + 17

= −32 + 17

= -15.