Cos 17°cos 13° - sin 17° cos 13° ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Зубченко Каріна.

Ответ:

Объяснение:

Можна скористатися тригонометричними формулами добутку та різниці косинусів, щоб спростити вираз:

cos 17° cos 13° - sin 17° cos 13°

= cos 17° cos 13° - cos 90° sin 17° sin 13° (використовуючи формулу добутку косинусів)

= cos(17° - 90°) sin 13° - sin(17°) sin(13°) (використовуючи формулу різниці косинусів)

= cos(-73°) sin 13° - sin(17°) sin(13°)

Так як косинус функція парна, а синус функція непарна, то:

cos(-73°) = cos(73°)

= cos(90° - 17°) sin 13° - sin(17°) sin(13°) (використовуючи формулу різниці косинусів)

= sin 17° sin 13° - sin 17° sin 13°

= 0

Отже, вихідний вираз дорівнює 0.