Установіть, не розв'язуючи, чи є рівняння рівносильним 8(х-1)=5 і 8х-8=5, 3х+7=4х-8 і 3х-4х=-8-7,

9(х+2)=18 і х+2=2, -3х/4=7 і -3х=28

Ответы на вопрос

Отвечает Поцукова Лада.

8(х-1)=5 та 8x-8=5 рівняння не є рівносильними, оскільки перше рівняння має розв'язок x=1.625, а друге рівняння має розв'язок x=1.625 + 1 = 2.625.

3х+7=4х-8 та 3х-4х=-8-7 рівняння є рівносильними, оскільки в другому рівнянні ліва та права частини дорівнюють -х-15.

9(х+2)=18 та х+2=2 рівняння не є рівносильними, оскільки перше рівняння має розв'язок x=0, а друге рівняння має розв'язок x=0 - 2 = -2.

-3х/4=7 та -3х=28 рівняння є рівносильними, оскільки перше рівняння можна переписати у вигляді -3х = 4*7 або -3х = 28 звідки отримуємо x = -28/3.