Перетворіть вираз на многочлен (3 + 7)(7 − 3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутукова Юлия.

Ответ:

Отже, вираз (3 + 7)(7 − 3) дорівнює 40.

Объяснение:

Для того, щоб перетворити добуток двох дужок на многочлен, необхідно розкрити дужки і обчислити добуток між кожними членами першої дужки та другої дужки.

У цьому випадку, ми маємо:

(3 + 7)(7 − 3)

Спочатку розкриваємо дужки:

(3 + 7)(7 − 3) = 10 * 4

Тепер, коли дужки розкрито, можна вирахувати добуток між першою і другою дужкою:

10 * 4 = 40

Отже, вираз (3 + 7)(7 − 3) дорівнює 40.

Таким чином, многочлен, що відповідає даному виразу, це просто число 40.