6.Вкажіть, графіки яких функцій утворюють з віссю Ох тупий кут: a) y = -4x; б) у=-4х+3; B) y=1/3x;

д) у=7. Г)у = 1/3х-5 "1/3" = дроб типу:1– 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрарова Милена.

Объяснение:

якщо лінійна функція утворює тупий кут, то к<0, у=кх+в

а) к=-4<0 тупий кут

б) у=-4х+3, к<0 тупий кут

в) у=1/3х, к=1/3>0 гострий кут

г) у=1/3х-5, к=1/3>0 гострий кут

Д) у=7 к=0 кут 180°