Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу 2/2√2, ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 25 Балів!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Хайдаршина Полина.

Ответ:

√2/2

Объяснение:

2/2√2 = 2√2/2√2√2 = √2/2

Пояснюю:

Спочатку на √2/√2, далі скорочуємо двійки, множимо в знаменнику √2 на √2