Знайдіть значення виразу 5a²-5b², якщо a=101,b=99 поможіть пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Відповідь:

5a²-5b² = 5(a-b)(a+b)

якщо a=101, b=99, то 5(101-99)(101+99)= 5(2×200)= 5×400= 2000.