Срочно пожалуйста Із десяти учнів класу, серед яких дві дівчини, трьох учнів запросили на концерт

без вибору. Яка ймовірність того, що серед них буде 2 дівчини.

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Александра.
Щоб визначити ймовірність того, що серед трьох запрошених учнів будуть дві дівчини, можна скористатися формулою комбінацій:

C(2, 2) * C(8, 1) / C(10, 3),

де C(n, k) позначає кількість комбінацій з n елементів, які можна вибрати k способами.

У цьому випадку, C(2, 2) показує кількість способів вибрати дві дівчини з двох, C(8, 1) - кількість способів вибрати одного хлопця з восьми, і C(10, 3) - кількість способів вибрати будь-які три учнів з десяти.

Отже, підставивши відповідні значення, ми отримуємо:

C(2, 2) * C(8, 1) / C(10, 3) = 1 * 8 / 120 = 0.067,

тобто ймовірність того, що серед трьох запрошених учнів будуть дві дівчини, дорівнює 0.067 або близько 6.7%.