Функцію задано формулою у = 0,6x - 4,2. Не виконуючи побудови: 1) знайдіть нулі функції; 2)

з'ясуйте, чи проходить графік функції через точку А(10; 1,5).

Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.

Ответ:

Щоб знайти нулі функції, ми повинні прирівняти функцію до нуля і вирішити отримане рівняння відносно змінної x:

0,6x - 4,2 = 0

0,6x = 4,2

x = 4,2 / 0,6

x = 7

Отже, нулем функції є x = 7.

Щоб перевірити, чи проходить графік функції через точку А(10; 1,5), ми повинні підставити координати точки в рівняння функції і перевірити, чи виконується рівність:

у = 0,6x - 4,2

1,5 = 0,6 * 10 - 4,2

1,5 = 6 - 4,2

1,5 = 1,8

Отже, графік функції не проходить через точку А(10; 1,5), оскільки координата y точки А не дорівнює значенню функції в точці x = 10.

Объяснение: