Скільки членів, більших від -1, міститься в арифметичній прогресії 92, 88, 84,...?


Ответы на вопрос

Отвечает Белый Даниил.

Дано арифметичну прогресію з першим членом $a_1 = 92$ і різницею $d = -4$ (зверніть увагу, що $d$ від'ємне, оскільки члени прогресії зменшуються).

Щоб знайти кількість членів прогресії, які більші за -1, потрібно спочатку знайти номер останнього члена прогресії, який менший або дорівнює -1, а потім відняти цей номер від номеру першого члена.

Номер останнього члена прогресії можна знайти, віднімаючи перший член від -1 і ділячи різницю на різницю між сусідніми членами:

$$n = \frac{-1 - a_1}{d} + 1 = \frac{-1 - 92}{-4} + 1 = 23$$

Отже, останній член прогресії має номер 23.

Кількість членів прогресії, які більші за -1, можна знайти віднімаючи номер першого члена (1) від номера останнього члена (23) і додаючи 1, оскільки обидва кінці інтервалу включені:

$$k = 23 - 1 + 1 = 23$$

Отже, в прогресії $92, 88, 84, \ldots$ міститься 23 члени, які більші від -1.

Отвечает Иванова Елизавета.

Ответ:

он прав ........,.......,

Объяснение:

это правильно