розкладіть на множники вираз: x³-8 какой из этих ответов правильный? А) (х-2)(х²+2х+4) Б)

(х-2)(х²-2х+4) В) (х+2)(х²-2х-4) Г) (х+2)(х²+2х-4) ответе пожалуйста. даю 40 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шешко Ксюша.

Ответ:

Відповідь: А) (х-2)(х²+2х+4)

Для розв'язання даної задачі варто скористатися формулою розкладу суми кубів:

a³ + b³ = (a + b)(a² - ab + b²)

Відповідно до цієї формули, x³ - 8 можна розкласти на добуток:

x³ - 8 = (x - 2)(x² + 2x + 4)

Отже, правильний варіант розкладу на множники - А) (х-2)(х²+2х+4).