Розв’яжіть рівняння: 3х – 5 х² = 0. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:

0 і 3/5

Объяснение:

3x-5x²=0

виносимо спільний множник за дужки (х)

x(3-5x)=0

маємо два рівняння

х=0, оскільки добуток дорівнює нулю, коли один множник дорівнює нулю, у нас це х за дужками

3-5х=0

-5х+3=0

-5х=-3

х=3/5 (три п'ятих) (коли ділимо, мінус на мінус дає плюс)

Отже рівняння має два корені: 0 і 3/5

Отвечает Литвиненко Света.

Ответ:

0; 0,6

Объяснение:

3х - 5х² = 0

х(3 - 5х) = 0

1)

х = 0

2)

3 - 5х = 0

-5х = -3

х = -3 : (-5)

х = 0,6