Графік функції у=4х проходить через точку, абсциса якої -1. знайдіть ординату цієї точки


Ответы на вопрос

Отвечает Карась Андрей.

Ответ:

Як відомо, загальний вигляд лінійної функції має вигляд y = kx + b, де k - нахил графіка, а b - зміщення по осі y (ординаті точки перетину з осю y).

За умовою задачі, функція має вигляд y = 4x і проходить через точку з абсцисою -1. Щоб знайти ординату цієї точки, потрібно підставити -1 в формулу і розрахувати значення y:

y = 4 * (-1) = -4

Отже, ордината точки, через яку проходить графік функції y = 4x з абсцисою -1, дорівнює -4.