ТЕРМІНОВО Функцію задано формулою y=5x-2 Чому дорівнює значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює -1; За якого значення аргументу значення функції дорівнює 3; Чи належить графіку функції точка К(-0,5;-4,5).

Ответы на вопрос

Отвечает Хараб Ярослав.

Ответ:

1) -7; 2)x=1; 3)так, належить

Объяснение:

y -- значення функції

x -- аргумент

1) y= -1*5-2= -5-2= -7

2)5x-2=3; х=1

3) -0.5*5-2= -4.5; -2.5-2= -4.5, належить.