Знайдіть множину всіх розв'язків нерівності: (x-1)(x+2)<0​


Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.

(х-1)(х+2)<0

(х-1)(х+2)=0

(х-1)=0 або (х+2)=0

х=1 або х=-2

xє(-2;1)