Функція задана формулою у = -3х - 4. Знайди координати точки перетину гро- фіка цієї функції з

віссю ординат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Юлия.

y =  - 3x - 4 \\ x = 0 \\ y =  - 3 \times 0 - 4 =  - 4

Ответ: (0 ; -4)