За якого значення аргументу значення функції y=-3x-4 дорівнює 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Huseynov Kamil.

Ответ:

-3x - 4 = 4

Спочатку віднімаємо 4 від обох боків рівняння:

-3x = 8

Потім ділимо обидві частини на -3:

x = -8/3

Отже, при x = -8/3 значення функції y = -3x - 4 дорівнює 4.