Знайдіть два послідовних натуральних числа, якщо їх потроєний добуток на 71 більший за суму їх

квадратів. срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Дарья.

Пояснення:

Нехай два послідовних натуральних числа дорівнюють х та х+1.  

3*x*(x+1)-((x+1)^2+x^2)=71\\\\3x^2+3x-(x^2+2x+1+x^2)=71\\\\3x^2+3x-(2x^2+2x+1)-71=0\\\\3x^2+3x-2x^2-2x-1-71=0\\\\x^2+x-72=0\\\\x^2+9x-8x-72=0\\\\x*(x+9)-8*(x+9)=0\\\\(x+9)*(x-8)=0\\\\x+9=0\\\\x_1=-9 \notin\\\\x-8=0\\\\x_2=8.\\\\8+1=9.

Відповідь: 8 та 9.