Функцію заданої формулою у=3х-2 визначте: а) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 2;

б) значення аргументу при якому значення функції дорівнює 6????????​

Ответы на вопрос

Отвечает Пекарский Егор.

Ответ:

Надеюсь, помогла))

Объяснение:

Просто нужно подставить данные нам значения (аргумент это х, функция это у):

а) y=3*2-2=6-2=4

b) 6=3x-2

3x=8

x=8/3

Отвечает Закиров Сабир.

Відповідь:

а) у=4

б) х= 2  \frac{2}{3}

Пояснення:

у=3х-2

а) Якщо х=2, тоді у=3*2-2=6-2=4

б) Якщо у=6, тоді

3х-2=6

3х=8

х= \frac{8}{3}

х= 2 \frac{2}{3}