Визначте коефіцієнт а,б,с квадратних рівнянь 1)15,5х²-х+15=0 2)-х²+х√7-12=0 3)2х²+14=0 4)х-2х²=0


Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Асмик.

1)15,5x² - x + 15 = 0

У цьому рівнянні коефіцієнт a = 15,5, коефіцієнт b = -1, а коефіцієнт c = 15.

2)-x² + x√7 - 12 = 0

У цьому рівнянні коефіцієнт a = -1, коефіцієнт b = √7, а коефіцієнт c = -12.

3)2x² + 14 = 0

У цьому рівнянні коефіцієнт a = 2, коефіцієнт b = 0, а коефіцієнт c = 14.

4)x - 2x² = 0

У цьому рівнянні коефіцієнт a = -2, коефіцієнт b = 1, а коефіцієнт c = 0. (Рівняння можна переписати у вигляді -2x² + x + 0 = 0.)