Укажіть точку, у якій графік функції у=0,1х+17 перетинає вісь абсцис. А) (0;-17) Б) (17;0) В)

(-170;0) Г) жодної

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Алёна.

Ответ:

Вісь абцис - х, отже

A)y=0,1*0+17=17≠-17

Б)y=0,1*17+17=18,7≠0

B)y=0,1*(-170)+17=0

Отже відповідь В правильна