Скласти рівняння лінійної функції яка проходить через точки a(-4;0) b(0;-8) ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

МЕНЯ УЧИЛКА ЗАФИГАЧИТ Дам 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Ваня.

Відповідь:

-2x - 8.

Пояснення:

(y - y₁) / (x - x₁) = (y₂ - y₁) / (x₂ - x₁)

де (x₁, y₁) і (x₂, y₂) - координати точок a і b.

Підставляємо дані:

(y - 0) / (x - (-4)) = (-8 - 0) / (0 - (-4))

(y / (x + 4)) = (-8 / 4)

y = -2(x + 4)

y = -2x - 8

Отже, рівняння лінійної функції, яка проходить через точки a(-4;0) та b(0;-8), має вигляд y = -2x - 8.