½×(½x+4)=¼x+⅛ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 30 БОЛОВ!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Пасецкий Сергей.

Відповідь:     озв’яжемо задане рівняння крок за кроком:

Спочатку ми спростимо ліву частину, помноживши ½ на ½x і 4:

½×(½x+4) = ¼x + 2

Тепер рівняння виглядає так:

¼x + 2 = ¼x + ⅛

Ми бачимо, що обидві сторони мають ¼x доданків, що означає, що ми можемо скоротити їх, віднявши ¼x з обох сторін:

¼x + 2 - ¼x = ¼x + ⅛ - ¼x

2 = ⅛

Це не правда! Отже, подане рівняння не має розв’язку.

Іншими словами, не існує значення x, яке задовольняло б рівняння ½×(½x+4)=¼x+⅛.

Пояснення: