Не виконуючи побудови, укажіть, через яку з наведених точок проходить графік функції у = -3 x +4

А. А(-1;-7). Б. В (1; 1). В. С (2; 2). Г. Д (1;-1),​

Ответы на вопрос

Отвечает Алибеков Али.

Ответ:

Объяснение:

Y=-3x+4      ;   А. А(-1;-7). Б. В (1; 1). В. С (2; 2). Г. Д (1;-1),

A(-1;7)         -7= -3(-1)+4        -7≠7    (Не проходить)

Б(1;1)            1=-3(1)+4        1=-3+4     1=1  (проходить)

C(2;2)            2=-3*2+4         2=-6+4     2≠-2 (Не проходить)

Д (1;-1)          1=-3(-1)+4      1=4+4       1≠8  (Не проходить)

OTBET: Б