Вкладник відкрив у банку депозит на 5000 грн пiд 12 % річних. Скільки коштів буде на рахунку у

вкладника через 3 роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Люба.

Ответ: 6800

Объяснение: 5000+12% = 5600 (600 в год)
600 x 3 = 1800
5000 + 1800 = 6800

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

Объяснение: в фото все написано