Y=6x y=x+6 y=6 y=x/2 які з даних функцій задають пряму пропорційність ?


Ответы на вопрос

Отвечает Меркушов Миша.

Ответ:

у=6Х

у=6×2

у=12

у=Х+6

у=2+6

у=8

у=Х

у=2