3*. Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у =-3x +5 та y=2x-4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Юля.

Відповідь: x=1.8;y=-0.4

Розв'язання методом системи рівнянь:

Маємо:

\left\{{{y=-3x+5}\atop{y=2x-4}}\right

-3x+5=2x-4, бо обидва =y

-3x-2x=-4-5

5x=9

x=9/5

x=1.8

y=-3x+5

y=-3*1.8+5

y=-5.4+5

y=-0.4