Графік рівняння 2×-7y=11 проходить через точку


Ответы на вопрос

Отвечает Боднарчук Максим.

Ответ:

Не вказано, яку точку потрібно знайти. Рівняння 2×-7y=11 можна переписати у вигляді:

y = (2/7)x - 11/7

Це рівняння лінії з нахилом 2/7 та перетином з осі y у точці -11/7.

Отже, якщо потрібно знайти точку, через яку проходить ця лінія, можна вибрати будь-яку точку і виразити її координати за допомогою цього рівняння.

Наприклад, якщо вибрати точку x = 0, то отримаємо:

y = (2/7) * 0 - 11/7 = -11/7

Отже, лінія проходить через точку (0, -11/7).

Объяснение: