ПОМОГИТЕ СРОЧНО Знайдіть добуток чисел, якщо їх сума 14, різниця 12


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Объяснение:

Нехай перше число буде позначене як х, а друге як у. Тоді маємо систему рівнянь:

х + у = 14

х - у = 12

Додавши ці два рівняння, отримаємо:

2х = 26

х = 13

Підставляючи значення х у одне з рівнянь, знайдемо значення у:

13 + у = 14

у = 1

Отже, добуток чисел дорівнює:

13 * 1 = 13

Відповідь: 13.