Укажіть пару чисел що є розв'язком системи {х-у=9,{х+у=1


Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаев Руслан.

Ответ:

5;-4

Объяснение:

Виводимо формулу для х:

x-y=9

x=9+y

Підставляємо у другу формулу системи виведену формулу для х:

x+y=1

(9+y)+y=1

9+y+y=1

9+2y=1

2y=1-9

2y=-8

y=-4

x=9+y=9+(-4)=9-4=5