Укажіть систему рівнянь, одним із розв'язків якої є пара чисел (2;1) (x+y=3 x-y=1 (x+y=3 (x - y =

-1 (x+y= 2 (x-y = -1 ЗБЕРЕГТИ І ПЕРЕЙТИ ДАЛІ​

Ответы на вопрос

Отвечает Козел Екатерина.

1)

\displaystyle\bf\\ + \left \{ {{x + y = 3} \atop {x - y = 1 }} \right.  \\  \\ x + x = 3 + 1 \\ 2x = 4 \\ x = 4 \div 2 \\ x = 2 \\  \\ 2 + y = 3 \\ y = 3 - 2 \\ y = 1

Ответ: ( 2 ; 1 )

2)

\displaystyle\bf\\ + \left \{ {{x + y = 3} \atop {x - y =  - 1 }} \right.  \\  \\ x + x = 3 - 1 \\ 2x = 2 \\ x = 2 \div 2 \\ x = 1 \\  \\ 1 + y = 3 \\ y = 3 - 1 \\ y = 2

Ответ: ( 1 ; 2 )

3)

\displaystyle\bf\\ + \left \{ {{x + y = 2} \atop {x - y =  - 1 }} \right.  \\  \\ x + x = 2 - 1 \\ 2x = 1 \\ x = 1 \div 2 \\ x = 0.5 \\  \\ 0.5 + y = 2 \\ y = 2 - 0.5 \\ y = 1.5

Ответ: ( 0,5 ; 1,5 )

Ответ : 1 система уравнений