Розвʼязати графічно систему рівнянь: x+y=3 x- y= 7 СРОЧНОО❗️❗️❗️❗️ 7 КЛАС


Ответы на вопрос

Отвечает Пельнова Дарья.
Звичайно, я допоможу вам розвʼязати систему рівнянь графічно!

Для того, щоб розв’язати систему рівнянь графічно, потрібно на координатній площині намалювати дві прямі - x + y = 3 та x - y = 7. Для цього рівняння потрібно виділити кожне змінне і намалювати дві прямі, для цього змінну не піддають перетворенням, а іншу вираз у рівнянні переносимо на другий бік рівності зі зміною знака.

Отже, щоб отримати першу пряму, можна розглянути дві точки, наприклад (0,3) та (3,0), тоді буде отримано пряму y = -x + 3.

Аналогічно, для другого рівняння ми можемо розглянути дві точки, наприклад (0,-7) та (7,0), тоді буде отримано пряму y = x - 7.

Далі, потрібно на площині побудувати обидві прямі та знайти точку їх перетину, ця точка та буде розв’язком системи рівнянь.

Отже, на координатній площині ми маємо дві прямі: y = -x + 3 та y = x - 7.

![Графік системи рівнянь](https://i.ibb.co/0YQHpWJ/graph.png)

За графіком, точка перетину знаходиться приблизно у координатах (5,-2). Тому, розв'язком системи рівнянь буде наступна пара значень: x = 5 та y = -2.

Надіюся, що ця допомога була вам корисною! Якщо у вас є додаткові питання або потреба у допомозі, будь ласка, звертайтеся до мене.